Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Center
eu: Erdian

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Top
eu: Goian

en: ID
eu: IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: text
eu: testua

en: Close
eu: Itxi

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Collapse
eu: Tolestu
