Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Center
fi: Keskellä

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: text
fi: teksti

en: Close
fi: Sulje

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: html
fi: HTML

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Collapse
fi: Pienennä
