Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Development
fr: Développement

en: Center
fr: Centre

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Open
fr: Ouvert

en: Top
fr: Haut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Bottom
fr: Bas

en: text
fr: texte

en: Close
fr: Fermer

en: Collapsed
fr: Replié

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: html
fr: HTML

en: Machine name
fr: Nom système

en: Collapse
fr: Replier

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
