Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
