Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Center
kk: Орта

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты
