Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Center
ne: केन्द्र

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Top
ne: माथि
