Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Center
os: Центр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у
