Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Content Type
sr: Тип садржаја
