Views style - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: OK
gl: Aceptar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.

en: Illegal choice %choice in %name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento %name.
