Views style - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Views
id: View

en: Select
id: Pilih

en: Radios
id: Radio

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
id: Pilihan ilegal telah terdeteksi. Silahkan hubungi administrator situs.

en: Illegal choice %choice in %name element.
id: Pilihan tidak benar %choice dalam elemen !name.

en: Element type
id: Tipe elemen
