Views style - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Select
ja: 選択

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ja: 不正な選択が見つかりました。サイト管理者に連絡してください。

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Illegal choice %choice in %name element.
ja: %name 要素では %choice を選択できません。
