Views style - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Select
ro: Alege

en: Radios
ro: Butoane radio

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ro: Am detectat o opţiune nepermisă. Vă rugăm să contactaţi administratorul sitului.

en: Illegal choice %choice in %name element.
ro: Opţiunea %choice este interzisă pentru elementul %name.

en: Element type
ro: Tip de element
