Views style - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: OK
tr: Tamam

en: Select
tr: Seç

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
tr: İzin verilmeyen bir işlem tespit edildi. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

en: Illegal choice %choice in %name element.
tr: %name öğesinde kural dışı %choice seçimi.
