Views style - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ca: S'ha detectat una opció il·legal. Si us plau, contacteu amb l'administrador del lloc.

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Illegal choice %choice in %name element.
ca: Opció il·legal %choice a l'element %name.

en: Element type
ca: Tipus d'element
