Views style - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Select
sk: Zvoľte

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sk: Zistená neplatná voľba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sk: Neplatná voľba %choice v elemente %name.

en: Element type
sk: Typ elementu
