Views style - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Select
fi: Valitse

en: Radios
fi: Radionapit

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fi: Kelpaamaton valinta havaittu.  Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään.

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Illegal choice %choice in %name element.
fi: Laiton pyyntö %choice elementissä %name.

en: Element type
fi: Elementin tyyppi
