Views style - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Select
fr: Sélectionner

en: Radios
fr: Boutons radios

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fr: Un choix interdit a été détecté. Veuillez contacter l'administrateur du site.

en: Form options
fr: Options de formulaire

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Illegal choice %choice in %name element.
fr: Choix « %choice » interdit dans l'élément « %name ».

en: Element type
fr: Type d'élément

en: Option value
fr: Valeur de l'option
