Views style - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Views
uk: Види

en: OK
uk: Гаразд

en: Select
uk: Вибір

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Illegal choice %choice in %name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі %name.

en: Element type
uk: Тип елементу

en: Option value
uk: Значення варіанту
