Views style - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Select
da: Vælg

en: Radios
da: Radioknapper

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
da: Ugyldigt valg opdaget. Kontakt venligst sitets administrator.

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Illegal choice %choice in %name element.
da: Ugyldigt valg %choice i elementet %name.
