Views style - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Select
he: בחר

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.
