Views style - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: OK
lt: Gerai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.
