Views style - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Radios
lv: Radiopogas

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā %name.
