Views style - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Select
nl: Selecteren

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Illegal choice %choice in %name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element %name.

en: Element type
nl: Elementtype

en: Option value
nl: Optiewaarde
