Views style - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Select
ru: Выбрать

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ru: Сделан недопустимый выбор. Пожалуйста, обратитесь к администратору сайта.

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Illegal choice %choice in %name element.
ru: Недопустимый выбор %choice в элементе %name.

en: Element type
ru: Тип элемента
