Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: None
ru: Нет

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Master
ru: Основной
