Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -
