Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Fade
fa: محو شدن

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
