Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Master
he: מאסטר
