Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
