Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Master
tr: Ana (master)
