Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.10) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Fade
vi: Mờ

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Master
vi: Chính
