Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.12) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Views
ar: الرؤى

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Master
ar: الرئيسي
