Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.12) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Advanced Options
pt: Opções avançadas

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Master
pt: Principal
