Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.12) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Fade
sv: Tona

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Master
sv: Huvud
