Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.12) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Fade
uk: Згасання

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Layout Settings
uk: Параметри розкладки

en: Master
uk: Головне
