Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.13) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Fade
es: Desvanecer

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Behavior Settings
es: Opciones de comportamiento

en: Master
es: Máster

en: Enable CSS
es: Activar CSS
