Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.13) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Fade
fi: Himmennä

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Master
fi: Isäntä
