Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.13) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Fade
fr: Fondu

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Animation type
fr: Type d'animation

en: Layout Settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Unique identifier
fr: Identifiant unique

en: Master
fr: Principal

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.

en: Enable CSS library
fr: Activer la bibliothèque CSS
