Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.13) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Fade
nl: Vervaag

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Layout Settings
nl: Instellingen voor lay-out

en: Behavior Settings
nl: Gedraginstellingen
