Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.13) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
