Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.15) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Fade
de: Überblenden

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Animation type
de: Animationstyp

en: Layout Settings
de: Layout Einstellungen

en: Unique identifier
de: Eindeutige ID
