Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.15) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Fade
hu: Áttünés

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Layout Settings
hu: Elrendezési beállítások

en: Animation Type
hu: Animáció típusa
