Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Fade
ru: Плавное появление

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Offset
ru: Пропустить

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Master
ru: Основной
