Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
