Views Accordion - Views Vanilla JavaScript Accordion (VVJA) (1.0.11) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Views
ja: ビュー

en: Fade
ja: フェード

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Offset
ja: オフセット

en: Zoom
ja: ズーム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Master
ja: マスター
