Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
