Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
