Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
