Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
