Views Vanilla JavaScript Basic Carousel (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
